Auto Trezor
javascript

Auto Trezor

Koncesjonowany Zakład Ochrony Osób i Mienia „Auto-Trezor”  Ryszard Górny

ul. Gen. Sowińskiego 5,
87-100 Toruń

tel. (56) 659-89-93
tel./fax (56) 659-89-58

NIP 879-025-32-01

  • koncesja nr L-0003/00 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego, 
  • Koncesja nr B-244/2003 na wykonywanie działalności gospodarczej z zakresie obrotu detalicznego bronią i amunicją, 
  • Zezwolenie nr D-018/2004 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych.

AUTO-TREZOR-OCHRONA SP. Z O.O. SP.K.
ul. Gen. Sowińskiego 5, 87-100 Toruń
NIP 8792679097

  • Koncesja nr L-0261/15 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego

O firmie

"AUTO-TREZOR" rozpoczął swoją działalność w 1990r. Jako główny cel działalności postawiliśmy bezpieczeństwo naszych klientów – w szczególności dotyczy to usług monitorowania sygnałów alarmowych, ochrony fizycznej oraz konwojowania wartości pieniężnych. Należymy do jednej z największych firm branży ochroniarskiej  w województwie kujawsko-pomorskim. Z proponowanych przez nas usług korzysta coraz więcej zakładów, obiektów muzealnych, instytucji i osób prywatnych.

Swoją pozycję na rynku zawdzięczamy wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Podejmujemy się zadań o wysokiej skali trudności, które wymagają wieloosobowych załóg i rozbudowanego systemu kierowania. Dysponujemy znacznym potencjałem kadrowym. Zatrudniamy około 400 pracowników o wysokich predyspozycjach zawodowych oraz specjalistycznym wyszkoleniu.

Nasza sekcja detektywistyczna zajmuje się między innymi ocenami i wywiadami gospodarczymi, poszukiwaniami, ustaleniami, pracami dla ubezpieczycieli, poszukiwaniem kradzionych samochodów itp. Zakład posiada stosowne zezwolenia na broń palną oraz dysponuje specjalistycznymi samochodami do przewozu gotówki.

Grupa naszych elektroników kierowana przez doświadczonych inżynierów i techników projektuje i montuje systemy alarmowe oraz telewizje przemysłową najwyższych generacji. W oparciu o światłowody i Internet dokonuje przesyłu informacji do bazy monitorowania. Wykonane przez nas instalacje CCTV cieszą się dużą niezawodnością i popularnością.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

.strona główna   .powrót

.aktualności   .o firmie   .oferta   .referencje   .galeria zdjęć   .kontakt